ORDU SPOT 2. EL EŞYA

ORDU Spot, uzun yıllardır Ordu ‘da ikinci el eşya alım satım sektöründe güvenle hizmet vermektedir. Yaptığımız işi özetleyecek olursak; evlerinizde veya iş yerlerinizde bulunan kullanmadığınız, ihtiyaç fazlası ürünlerinizi ikinci el olarak satın alarak tekrar “ikinci el eşya almak istiyorum” talebinde bulunan müşterilerimiz ile buluşturmak. Satın aldığımız ürünler genelde sorunsuz ve az kullanılmış ürünlerdir. O yüzden bizden ürün satın alırken alacağınız ürünlerin sorunsuz olacağı konusunda içiniz rahat olabilir ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

İkinci el eşya alan yerler arasında eşyalarınız için en iyi fiyatı vererek sizlerden satın almaya çalışıyoruz. Satın aldığımız ürünler ikinci el mobilya grubu, ikinci el beyaz eşya grubu, ikinci el elektronik eşya grubu ve aklınıza gelebilecek her türlü ev eşyası olacak şekilde gruplandırabiliriz. Biraz daha konuyu açmak gerekirse bu eşyalar; ikinci el koltuk takımı, ikinci el yemek odası takımı, ikinci el çocuk – genç odası takımı, ikinci el yatak odası takımı, ikinci el yatak baza başlık, ikinci el gardrop, ikinci el buzdolabı, ikinci el televizyon, ikinci el bulaşık makinesi, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el şofben, ikinci el bilgisayar, ikinci el saat, ikinci el cep telefonu gibi ürünler olabilir.

Sizde eşyalarınızı oturduğunuz yerden çok kolay bir şekilde en iyi fiyat garantisi ile satmak için aşağıdaki butonu kullanarak hemen bizimle iletişime geçebilir ve güvenle eşyalarınızı bizlere satabilirsiniz.